Przeskocz do treści

Human of Truth #HoTTv

HumanOfTruthTv, to internetowa telewizja, w której różnorodność łączy się z możliwościami 🙂 Dostarczamy wiedzy, rozrywki i humoru. W naszym repertuarze znajdziesz m.in. programy dla dzieci oraz telewizję śniadaniową. Nasz Zespół marzeń znajdziesz tutaj 😉

A jeśli i Ty chcesz z Nami współpracować..

Tworzyć historię pierwszej takiej internetowej telewizji...

Realizując przy tym swoje marzenia i projekty nie tylko z Pathways.. pisz do nas na e-mail Hottvtm@gmail.com 😉 i daj odpowiedni hasztag w temacie :

1. #DreamTeam #MarzeniaSięSpełnia

Opisz nam swój pomysł na program.

2. #ChcePomysł #DreamTeam

Zgłoś swoje chęci oraz motywację i potrzebę pomysłu do realizacji

3. #Spotted

Wyślij jakieś inne ogłoszenie do HoT News aby je puścić w świat 😉

Pomożemy, Podszkolimy i Zrealizujemy! ❤ #StrongTogether

Nadchodzące wydarzenia :

Sylwester HoT Tv z online w offline

Archiwum:

#HoTTv #SOWA Podsumowań czas

Statystyki z dn. 19.03.21:

Life Style czyli Dzień Dobry Toastmasters 🙂 Nasza telewizja śniadaniowa:

 1. 20.02.21

Luty. Zimno, mokro i zimno.. Ale nie z #HoTTV!🤩

Śniadaniówka pełna miłości, ciepła, przyjaźni oraz .... gotowania! ❤️🥳

Na śniadaniówkę zaprasza Paulina Szot, która poprowadzi dla nas pogawędkę na temat bycia w związku oraz bycia singlem, a to w otoczce miłości do siebie oraz innych 🤩Podczas wywiadu będzie możliwość zadawania pytań przez publiczność, więc zachęcamy do wysyłania swoich propozycji tutaj w wydarzeniu pod postem do tego dedykowanym, bądź podczas transmisji ❤️Ewa Bocheńska zaprasza na wspólne gotowanie takimi oto słowami:"Są takie miejsca na ziemi, gdzie kuchnia to nie jest miejsce przygotowania strawy. Są takie miejsca na ziemi, gdzie kuchnia to alkowa, w której w miłosnych uniesieniach ze zmysłowych składników powstają pełne delikatności i czułości kulinarne pieścidełka.To one będą pieścić Wasze podniebienia, jeśli dołączycie 20 lutego do naszego programu "Gotuj z miłością". Podczas programu 6 mistrzów czułej kuchni pokaże Wam kilka tajników. Tajników przygotowania podniecających zmysły pozycji kulinarnych. Szykujcie się na orgię smaków z różnych miejsc świata. I miejcie ze sobą długopisy, spiszcie tajemnice, które zabierzecie do swojej pełnej aromatów alkowy...."A na deser wywiad specjalny od Ani Kmetyk o pięciu językach miłości z Marcinem Szostakiem 🥳❤️

Gwarantujemy dobrą zabawę, dawkę niesamowitej wiedzy oraz mnóstwo miłości aby rozgrzać nas na nowy rok #HoTTv! 🥳🤩❤️

Do zobaczenia 😊

https://fb.watch/4i-nv5m8Yb/

 1. Śniadaniówka 12 Grudnia 

Kończący się rok w Toastmasters był rokiem zdobywania nowych doświadczeń i kompetencji, które chcemy wykorzystać do tradycyjnego spędzania tego świątecznego czasu… razem.Ciężarówki Coca-Coli jeżdżą już w każdej ze stacji telewizyjnych, coraz częściej można usłyszeć „Last Christmas”, zaczynają się spotkania Wigilijne (zwane „śledzikami”), zatem i my serdecznie zapraszamy Was na Świąteczne Spotkanie z HOT TV już w najbliższą sobotę (tj.12 XII) w godz.10-13:30.Oczywiście poruszana tematyka zostanie zdominowana przez tematy świąteczne i tak:Tradycyjnie zaczynamy od rozbudzającego Was szota energetycznego po którym Ewa Bocheńska zabierze nas w ponad godzinny spacer po jakże przez nas lubianym, świecie talentów Gallupowych za pomocą panelu dyskusyjnego z Mateusz Machowicz i Aneta Waligóra 😉Następnie czas na świąteczne rozmowy, które przeprowadzi Paulina Szot:
1. Patrycja Kuba opowie nam jak odnaleźć się w zmianach, które nam towarzyszą.
2. Łukasz Chomicz przybliży nam jak wytrwać w Święta w swoich postanowieniach.
3. Kasia Rycharska przedstawi nam temat inteligencji emocjonalnej i jak dzięki niej przetrwać Święta.
4. Alicja Kusch przypomni nam jak komunikować się bez przemocy.
Całość zakończymy HOT wiadomościami z Toastmasterowego Świata, które przekaże nam Yelonka czyli Ilona Żylińska.Już dziś zarezerwujcie sobie te sobotnie 3 godzinki.
Pamiętajcie, że do 10 grudnia zbieramy Wasze zdjęcia z lampionami oraz świąteczne filmiki z Waszych klubów.

https://fb.watch/4jvdimfME8/

 1. Śniadaniówka 14 listopada

Strajki.
Pandemia. Tych, niewątpliwie ważnych spraw, nie będziemy poruszać w #HoTTvA jakie będziemy? Za minutę odpowiedź już będzie znana 😊Zapraszamy do wspólnego spędzenia 3 arcyciekawych godzin. Żeby każdy mógł się wyspać i z rana na spokojnie się wyszykować zaczynamy o godz. 10 od pięciominutowego szota energetycznego w wykonaniu Ewy Bocheńskiej. O 10:15 Paulina Szot zabierze dorosłych na 3 lekcje:
- lekcje Prezesa – Piotr Lignar
- lekcje Dyrektora Dywizji - Rafał Staszek vel Staszewski
- lekcje Dyrektora Rejonu – Robert Więczkowski😊 a od 11:20 Ewa Bocheńska zaprasza przed ekrany dzieci, które będą miały okazję poznać Oliwiera, który jest youtuberem i wspólnie z mamą Moniką przybliży nam swoją pasję. Następnie oddamy scenę zapalonej toastmasterce przedszkolance – Justynie. Całość zakończymy HOT wiadomościami z Toastmasterowego Świata ❤

https://fb.watch/4jvziqjfhT/

 1. Śniadaniówka 26.09.20

Toastmasters nigdy nie śpi, dlatego serdecznie zapraszamy na pierwszy cykl w HoT TV! ❤🔥Zastanawiasz się czym jest toastmasterowa telewizja?

To kumulacja wszystkiego co w tej organizacji najlepsze i najcenniejsze. Będzie dużo wiedzy, porad praktycznych, ale także zabawy, śmiechu i jedzenia… W sobotę jak tylko wstaniesz po ciężkim tygodniu HoT TV pozytywnie naładuje Cię na weekend i cały przyszły tydzień, w związku z tym nie może Cię zabraknąć. CZEKAMY NA CIEBIE!

Agenda:
10:00 Szot Energii na Dzień Dobry - prowadząca @Paulina Szot10:15 Panel Dyskusyjny - krew pot i łzy czyli okiem różnych perspektyw, lekcje i wnioski z konkursu Mistrzostw Polski - 5 panelistów prowadząca @Paulina Szot1. Okiem Zwycięzcy - @Gosia Zaradkiewicz
2. Okiem Głównego Sędziego - @Paulina Zamelek
3. Okiem Prowadzącego - @Justyna Lityńska
4. Okiem Publiczności - @Olgierd Janusz To będzie także moderator czatu z transmisji 🙂
5. Okiem Uczestnika czyli powrót do rzeczywistości po konkursie - @Jerzy LewandowskiBądźcie z Nami! Będzie HoT 🔥Projekt ogólnopolski a nawet międzynarodowy (będą cykle po angielsku) ze ścieżki Team Collaboration (Motywuj Innych) zrzeszający wszystkich Toastmasterów z różnych klubów i miast.Chcesz coś poprowadzić w naszej HoT TV? 😉Zapoznaj się z naszą misją, wizją i wartościami, a następnie odezwij się do producentki tego formatu na priv @Agnieszka Fudzińska (Fudzia) 🙂Nasza HoT Misja:
Baw się z nami z Pozytywnymi Wariatami i wyćwicz brak przejmowania się, że cię oglądają w Internecie! 🔥Nasza HoT Wizja:
Dostarczamy wiedzy, rozrywki i humoru! Promując idee #Strongtogether i #ToastOnTour dla każdego. Zabaw się z nami i zrealizuj u nas swój jakiś projekt Pathways 😉 albo podręcznik mów telewizyjnych ze starej ścieżki 🙂
Spełnij z nami swoje marzenia!:)Nasze HoT Wartości to RISE 💓Ps. Możemy ci pomóc w dopasowaniu projektów, zainspirować pomysłami oraz dać możliwość wzięcia udziału w szkoleniu jak to zrobić..Stay Tuned! 😉Źródła:
Logo i Intro : https://www.facebook.com/ibrzozowskaMuzyka:
Michał Ilczuk
m.ilczuk07@gmail.com

https://fb.watch/4jwjMzqXhF/

HoT News:  https://fb.watch/4jwigxaANY/

CYKLE:

 1. #TV KIDS 14.03.21

Drodzy rodzice, drogie dzieci!

Serdecznie zapraszamy na pierwszy odcinek z cyklu TV Kids przygotowany przez Monikę  Ozdobę - specjalistkę w dziedzinie aktywności fizycznej. O czym będzie mowa w tym odcinku?

O tym dlaczego aktywność ruchowa w czasie pandemii jest tak ważna ?

Jak dobrać odpowiedni strój i przygotować się do ćwiczeń ?

Zapraszamy 😀

A jeśli stwierdzicie, że warto podzielić się wiedzą tutaj zawartą udostępnijcie dalej

https://fb.watch/4i-jARQ4M

2. Przyjazna Komunikacja oraz Jak przenieść Toastmasters na swój biznes?

Dzisiejsza niedziela zapowiada się ekscytująco 😃

Mieć rację czy relację? A może to zaspokojenie potrzeby jest kwintesencją szczęśliwego życia?

Jak ogólniki wpływają na zrozumienie przekazu przez odbiorcę?

Magdalena Majszczyk oraz Alicja Kusch zapraszają na pogawędkę na powyższe tematy w duchu przyjaznej komunikacji.

Jak przekładać Toastmasters na życie zawodowe?

Czy można rozwinąć skrzydła biznesu z kompetencjami pozyskanymi w Toastmasters? Na te i na inne pytania odpowie Aleksandra Szczepaniak, która z umiejętności przemawiania i liderstwa uczyniła dochodowe gałęzie biznesu. A wstęp do wywiadu zapewnia nasz wygadany Krasnal Tostek!

Wywiad przeprowadzi Ewa Bocheńska.

https://fb.watch/4jvceku-3A/

3. Wysoko wrażliwa osoba - kto taki?

https://fb.watch/4jvkCgszX5/

https://fb.watch/4jvojYRrRe/

4. Wywiad o Aplikacji Mówcy:

https://fb.watch/4jw8vwiznX/

5. Przyjazna Komunikacja czyli NVC: https://fb.watch/4jwaFPQ39q/

 1. Wywiad #ToastOnTour https://fb.watch/4jwgm7eE-e/ 

Transmisje wydarzeń : 

 1. #Story Combat

Czy jesteście drużyną? Czy jesteście mówcami? Czy jesteście liderami?

To się dopiero okaże! Jeśli strach Wami rządzi, to strachu w przeciwnikach nie zasiejecie!

Sprawa krótka:

Trzyosobowe drużyny wybrańców (nieźle, jak najlepsi z klubu), biorą udział w ostrej rywalizacji o tytuł zwycięzcy improwizowanego storytellingu. Zwycięzcę uczestnicy wybiorą spośród siebie.

Wyzwanie trudne, a konkurencja ostra. Jesteście pewni siebie, to staniecie w szranki. Tematyka wg kości storytellingowych!

Link z I N S T R U K C J Ą:

https://drive.google.com/.../1b3dSiRLOIUpCXHONXo3.../view...

Konkurują kluby Toastmasters International - ogląda cały świat!

"Nie jest trudno pokonać w walce byka. Nawet 800-kilogramowego.

Istnieje jednak pewien warunek – nie można się go bać."

Masutatsu Ōyama

2. Polish Your Polish 

Szczęście - czym jest dla nas a czym jest dla innych? Jak je zdefiniować? Czy szczęśliwym trzeba się urodzić, czy jest to coś czego można się nauczyć? Na te i inne pytania postaramy się opowiedzieć w dyskusji panelowej z udziałem przedstawiacieli różnych zawodów. Ludzi szczęśliwych z różna receptą na szczęscie.

https://fb.watch/4juQtNl1W0/

3. Konkurs Wirtuozi 

Tego jeszcze nie grali! Były konkursy mów inspiracyjnych, humorystycznych, improwizowanych... Ale konkursu mów demotywacyjnych jeszcze nie było! W gronie Wirtuozów postanowiliśmy to zmienić! A ponieważ sporo z naszych członków ma psy albo je uwielbia, dodaliśmy psy jako motyw przewodni konkursu. Zapraszamy gorąco do kibicowania i sędziowania!

https://fb.watch/4juWSQOwSi/

4. Aleja Gwiazd Toastmasters 2020

To był ciężki i trudny rok dla wszystkich. Za wysiłek, trud i poświęcenie należy się Wam wszystkim nagroda, którą to członkowie Speakers of Łódź "ufundowali" w swoim ostatnim spotkaniu w tym roku.

Szanowni Toastmasterzy, Drodzy Goście, Koleżanki i Koledzy, Przyjaciele... Zapraszamy do Speakers of Łódź na "Hall of Fame 2020”, czyli – jak kiedyś przed laty śpiewała Zdzisława Sośnicka – "Aleję Gwiazd". Po raz pierwszy w historii na jednej scenie, wystąpi plejada gwiazd. Crème de la crème. Toastmasterowe Tuzy. Zdobywcy pierwszych miejsc w swoich kategoriach z obu konkursów finałowych EFEKTÓW TOASTMASTERS (z Białegostoku oraz z Krakowa), a także z finałów z Wilna na poziomie dystryktu. Panie i Panowie, czas na wielką Rewię Zimową, której poszczyciłaby się sama Caryca Katarzyna w Zimowym Pałacu, czy Juliusz Cezar podczas poczwórnego Triumfu. Napięcie, którego nie powstydziłby się sam Alfred Hitchcock. Wybuchy emocji niczym Michael Bay. A wiem o czym mówię, ponieważ prześledziłem historię wszystkich galerii sław od 1901 roku w Stanach Zjednoczonych. Będą o tym śpiewać bardowie w pieśniach. Przyjdą do nas zwierzęta ze stajenki, a trzej królowie planują nas odwiedzić na swojej drodze do tylko im znanego celu.

Zapewniamy i gwarantujemy dużą dawkę poczucia humoru, o którą zadba Lewandowski, ten który mówi o sobie, że został w kraju i NIE wyjechał „za chlebem” do Monachium, tak jak Robert.

https://fb.watch/4juZu1Rm7W/

5. Spotkanie Autorskie Przemysław Kutnyj 

Umiejętność autoprezentacji ma dziś ogromne znaczenie. Zgodzi się z tym stwierdzeniem ten, kto był na rozmowie o pracę, jak również ten, kto zajmował się sprzedażą. Wystąpienia publiczne nie są jedynie domeną polityków, dziennikarzy, czy ludzi świata mediów. Sztuka przemawiania okazuje się niezbędna w wielu sytuacjach zawodowych niezależnie od branży.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Przemysławem Kutnyjem autorem książki "Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych".

Podczas spotkania wywiad z autorem przeprowadzi Agnieszka Gasparska.

Wywiad będzie przeprowadzany na żywo, goście będą mogli również zadań pytania autorowi o książkę oraz o wystąpienia publiczne.

UWAGA: Podczas spotkania odbędzie się konkurs dla uczestników i będzie można wygrać książkę!

https://fb.watch/4ju-NJ1AXr/

6. Urodzinowe Tournee - Zrzutki urodzinowe 🙂 

Urodzinowy tournee w HoTach trwa w najlepsze!! 🥳🎉

Zapraszamy wszystkich na ostatnie w tym roku spotkanie Klubu! Będziemy świętować urodziny Ilonki "Yelonki" 🤩💐Dyrektor Rejonu E2, która raz spotkana, pozostaje w pamięci na długo 😃 ciepła, ciekawa, otwarta na nowe 😃 w wolnych chwilach działa w HoTTv, w części HoTNews 😃 Yelonko życzymy Ci zapału, radości i chęci do dalszego tworzenia społeczności Toastmasters 😃 To wyjątkowe spotkanie poprowadzi Agnieszka Tkacz z Klubu Toastmasters Olsztyn 🤗

Będzie ciekawie, sentymentalnie, zaskakująco, na poważnie i z humorem. Totalny rollercoaster - czyli emocje, które towarzyszą każdemu spotkaniu HoT! 🔥🔥

Mówcy dzisiejszego wieczoru w mowach przygotowanych to:

- Marcin Grzeszczyk z TM Olsztyn + ewaluacja Ania Lech  z TM Olsztyn

- Olaf Kokoszko z TM Gdańsk + ewaluacja Agnieszka Gasparska z Toastmasters Business Leaders

https://fb.watch/4jv4hL_Q8G/

7. Pandemiczna Komedia Romantyczna w Krakowie 

Obecna sytuacja pandemiczna zmusiła nasze społeczeństwo do pozostania w częściowym zamknięciu lub ograniczenia spotkań towarzyskich. Wykreowało to dość istotny problem dla ludzi nie posiadających partnerów, który wiąże się z koniecznością stawienia czoła samotności i wyobcowania.

W jaki sposób poznawać ludzi, nie mogąc się z nimi spotkać osobiście? Jak oczarować osobę, która nam się podoba, nie mając z nią kontaktu werbalnego?

Jeśli jesteś singlem lub singielką, to pewnie ten temat nie jest Ci obcy. Jeśli nie - to pewnie i tak z przyjemnością posłuchasz o tym, jakimi sposobami podrywać można podczas lockdownu.

Nad tym pytaniem będą zastanawiać się nasi mówcy podczas spotkania Toastmasters PK - Dom Słowika. Przedstawią nam swoje wizje lub praktyczne wskazówki, jak poderwać, umówić się z kimś, gdy większość z nas zamknięta jest w domach.

Zapraszamy gorąco na spotkanie: Pandemiczna Komedia Romantyczna, czyli jak podrywać podczać lockdownu.

https://fb.watch/4jv53ZKMk8/

8. World Tour 8.12.2020

Grudzień to czas przyjemności, a my mamy dla Was niesamowitą niespodziankę! 8/12/2020 na naszym cotygodniowym spotkaniu pojawi się wyjątkowy gość – Richard E. Peck, DTM, Prezydent Toastmasters International 2020/2021. Odwiedzi on klub Top Careers w ramach cyklu Virtual World Tour. Tego wieczoru Richard E. Peck wygłosi krótkie wystąpienie oraz odpowie na pytania.

https://fb.watch/4jviEL90L4/

10. Konferencja Dywizji A 22.10.20

https://fb.watch/4jvpNr9ZOu/ - hall of fame

https://fb.watch/4jvutI8_gN/ - warsztaty

https://fb.watch/4jvwPp6wFc/ - warsztaty

11. Konferencja Dywizji E :

dzień 1 7.10.20 https://fb.watch/4jvNe0GdfD/ 

8.10.20  https://fb.watch/4jvEJkYDcs/

https://fb.watch/4jvGKgh2Ji/

https://fb.watch/4jvHNb53zn/

12. Mowy ScaryTelling Olsztyn 28.10.20

Wysłuchamy ośmiu mówców z klubów Toastmasters z Gdańska, Olsztyna, Poznania i Wrocławia.

Szczegóły o mówcach znajdziecie w wydarzeniu:

https://fb.me/e/3td5w51lc

https://fb.watch/4jvJD5RMb0/

13. Transmisja z nowo otwartego klubu w Kaliszu 20.10.20

https://fb.watch/4jw3safrUz/

14. Transmisja #Zarządówka

Dobrzy Ludzie, Piękni Ludzie!
Szkolenia dla klubowych Zarządów już za nami, a jakby ciągle mało. Wiedzy dużo, pomysłów jeszcze więcej. Właśnie z tej okazji powstała #zarządówka, czas i miejsce na dużo pytań i dużo odpowiedzi, na kreatywne rozwiązania, na doświadczanie i uporządkowanie zgromadzonej przez nas wiedzy. Więc warto dowiedzieć się:
- jak prowadzić konkurs online i jak zapanować nad narzędziem Zoom,
- jak rola sędziego wygląda, nie tylko w formie online i na co warto zwracać szczególną uwagę,
- i niby jak, do stu czarownic, brać udział w konkursie online, a do tego mów humorystycznych i odpowiedzi na Gorące Pytania, skoro nie wiadomo, czy ktoś wśród publiczności reaguje na to, co mówimy?

https://fb.watch/4jwclziN7x/

https://fb.watch/4jwclziN7x/

15. Ducha Natchnij Toastmasterze czyli Kampania Społeczna #ToastOnTour

Dla pesymisty szklanka jest do połowy pusta. Dla optymisty do połowy pełna. Dla Toastmastera szklanka ma przestrzeń do poprawy i nie może się on doczekać jej kolejnego projektu.. 😛W organizacji uczymy się zawsze spoglądać w przyszłość z wiedzą, że może być jeszcze lepiej. Łatwiej jest jednak z radością myśleć o tym, co dalej, gdy przed nami rozpościera się płaszczyzna nieskończonych możliwości. Gorzej gdy płaszczyzna ta jest ograniczona do ekranu wielkości kartki A4..Posłuchajcie, co mają do powiedzenia osoby z różnych klubów w Polsce w temacie: Czy #zostańwdomu może pozytywnie wpłynąć na Twój rozwój w Toastmasters? ❤#StayTuned

 1. https://fb.watch/4jwIWPGLvQ/
 2. https://fb.watch/4jwKFMGPRX/
 3. https://fb.watch/4jwLJx9d1A/
 4. https://fb.watch/4jwMouOrex/ 
 5. https://fb.watch/4jwN6PVkBS/