Przeskocz do treści

W czym pomogę Ci jako terapeutka?

Bliski mi jest temat stresu mniejszościowego oraz trudności z niego wynikające i wychodzenie z szafy (coming out).   

Pomagam głównie w zaburzeniach lękowych, fobii społecznej lub innych fobii, atakach paniki, depresji, żałobie, w pracy nad niską samooceną, perfekcjonizmem, stresem,  przemocą, prokrastynacją, trudnościami w zarządzaniu sobą w czasie, dysregulacji emocji. 

Moją pracę z klientem cechuje nieszablonowe podejście, akceptacja różnorodności, życzliwość, otwartość i nadzieja. 

 Chętnie tworzę bezpieczną przestrzeń dla każdej osoby pacjenckiej i pomagam osiągać zamierzone zmiany i cele terapeutyczne. 

W pracy staram się postrzegać człowieka całościowo – dostrzegając sferę psychiczną, fizyczną i społeczną budując opartą na zaufaniu i szczerości relację. Ważna jest dla mnie praktyka uważności i medytacji.

Pracuje pod stałą superwizją - raz w tygodniu biorę udział w zespole konsultacyjnym.  Jestem zaangażowana w wspieranie osób, które się do mnie zgłaszają, dlatego oferuję kompleksową pomoc (w tym dokładną diagnozę) oraz korzystam wyłącznie z metod o skuteczności potwierdzonej naukowo. 

Podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych: m.in  DBT w zaburzeniach odżywiania, DBT w terapii traumy, Terapia Schematu - tryby i schematy, Techniki DBT w terapii borderline i trudności interpersonalnych, DBT w zaburzeniach odżywiania, Praca nad samooceną u osób z zaburzeniami odżywiania, Ochrona zdrowia osób LGBT+ dla osób pracujących  w obszarze ochrony zdrowia, Genogram – klucz do zrozumienia rodziny,  TEAM CBT, Konferencja: Współczesna praktyka diagnostyczna – osiągnięcia i wyzwania, "Pacjent z poczuciem beznadziei - jak pracować w gabinecie psychoterapeuty?"  Najnowsze sposoby rozumienia żałoby przydatne w pracy z pacjentem, Terapia Akceptacji i Zaangażowania (ACT), TSR i inne.

Jestem psycholożką, terapeutką DBT i psychoterapeutką w trakcie szkolenia CBT. 

Ukończyłam studia magisterskie na dwóch specjalnościach – psychoterapii i terapii seksualnej oraz psychologii przedsiębiorczości i zarządzania. 

Ukończyłam szkolenie DBT Comprehensive oraz inne specjalistyczne szkolenia z zaburzeń odżywiania. traumy złożonej oraz jestem w trakcie czteroletniego podyplomowego szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej (CBT)akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Jestem członkinią tego towarzystwa, a także Polskiego Towarzystwa DBT oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Działam również w zarządzie Sekcji DBT PTTPB, koordynując zespoły do spraw samokształcenia psychoterapeutów.

Doświadczenie zdobywałam na stażach klinicznych oddziałów dziennych Szpitala Nowowiejskiego: Centrum Psychoterapii oraz ogólnopsychiatryczny Gawra. Również podczas dwuletniego stażu terapeutycznego w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy Uniwersytecie SWPS,  dzięki któremu zyskałam umiejętności i doświadczenie w pracy terapeuty oraz diagnosty klinicznego.

Współpracuje również jako psycholog i terapeuta w Warszawskim Towarzystwie Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi w Ośrodku Oparcia Społecznego, gdzie aktualnie udzielam wsparcia indywidualnego/socjalnego oraz grupowego prowadząc m.in. grupę wsparcia i trening umiejętności społecznych (TUS).  Jestem też Liderką międzynarodowego programu wsparcia rodzinFamily Connections. Wierzę w trening umiejętności DBT i sama codziennie z nich korzystam ułatwiając sobie tworzenie życia wartego przeżycia.  Jestem też pasjonatką Komunikacji bez Przemocy (NVC), w której się szkolę od 5lat oraz praktykuje w grupie empatycznej inspirowanej Komunikacją bez Przemocy.

Współpracowałam również podczas grup wsparciowo-edukacyjnych Stowarzyszenia Tolerado z osobami  LGBTQ+. 

W wolnym czasie lubię eksperymentować w kuchni i testować nowe gadżety oraz przepisy kulinarne. Jestem fanką gotowania próżniowego i tworzenia słoików na zapas aby sobie ułatwiać zdrowe odżywianie.